Lecimy po zwycięstwo!

By | 20 kwietnia 2016

Ostatni tydzień był dość szalony! Mimo zbudowanych modeli musieliśmy wysłać skrzynie, dopracować prezentacje, oraz przygotować wszystkie niezbędne dokumenty do wyjazdu. Wszystko to zajęło nam sporo czasu, dlatego też dopiero teraz możecie przeczytać wpis, podsumowujący nasz ostatni tydzień.

MONITORYCW kopia

Ważnym zadaniem było wysłanie skrzyni. Jej wymiary są spore – waży ok. 100kg. Musieliśmy w niej pomieścić samoloty, oraz cały niezbędny do ich obsługi sprzęt. Połączenie narzędzi i delikatnych modeli może wydawać się dość drastyczne, jednak dobry plan oraz umiejętne poukładanie wszystkiego, zaowocowało sukcesem. Nad pakowaniem skrzyni spędziliśmy całą noc, tak aby na drugi dzień móc ją wysłać.

DCIM107MEDIA

Za wysyłkę odpowiedzialna była firma DHL, której chcielibyśmy serdecznie podziękować, gdyż skrzynia dotarła do Stanów Zjednoczonych cała i zdrowa, w niecałe 8 dni!

Przechwytywanie

Tak więc połowa sukcesu za nami!

Przed nami dzisiejszy lot oraz zawody, które zaczynają się w piątek inspekcją techniczną oraz prezentacjami. Trzymajcie za nas kciuki, a my odwdzięczymy się codziennymi relacjami z zawodów. Jeśli chcesz być na bieżąco możesz śledzić nasz profil na Facebooku lub zapisać się do naszego biuletynu klikając w ten LINK.

Pozdrawiamy i bądźcie z nami!